Pull&bear
Review this company

Pull&bear

Pull&bear Employee Review

Odradzam każdemu

Po pierwszym dniu stania na nogach bez przerwy już wiedziałam że chyba nie dam rady. Nie przyznają oni przerwy, przerwa jest dopiero po ponad 6 godzinach pracy, ale pomijając fizyczne niewolnicze niemalże tyranie za śmiesznie pieniądze, którymi możnaby się conajwyżej podetrzeć to atmosfera koszmarna :/ nieustanna presja i oczekiwanie ze strony współpracowników że będę wszystko umiała już 2 dnia 🤡 Generalnie bardzo dziwni i toksyczni ludzie którzy patrzą oceniająco i doczepiają się do wszystkiego a przewalanie ubrań zdaje się być ich rolą życia ( jakbym pracowała tam już conajmniej miesiąc i jeszcze czegoś nie wiedziała to przynajmniej miałoby to jakiś sens, ale to był mój dosłownie 2 dzień pracy. ) To po prostu jest cyrk a nie praca, dostałam opierdziel za to że usiadłam na 5 sekund kiedy sklep był praktycznie pusty albo gdy poszłam na zaplecze zjeść bułkę ( bez ich wiedzy no jak ja śmiałam ) 🤡🤡🤡Nie wspominając jeszcze o wyręczaniu się nowymi pracownikami, bo gdy ja usiadłam to było źle ale jak koleżanki poszły sobie pogadać a mnie kazały przesuwać wózki na ubrania to już było OKa na koniec 2 dnia jeszcze sprawdzili mi torbę czy niczego nie ukradłam XDDDD były to dosłownie jedne z najgorszych dni w moim życiu a pod koniec dostawałam aż myśli s :,> Po 2 dniach wiedziałam że nie będę w stanie już nigdy tam wrócić i na szczęście udało mi się załatwić zwolnienie lekarskiegdyby nie to musiałabym tam tkwić jeszcze przez 2 tygodnie bo taką umowę dają do podpisania a nie mówią że można podpisać co innego i okres wypowiedzenia skrócić za porozumieniem stronno po prostu 🤡 -

Pros

brak lol

Cons

paskudna atmosfera, wykorzystywanie pod pretekstem pracy na pół etatu pomimo, że w rzeczywistości pracuje się na 3/4 bo ok. 6 godzin na dodatek BEZ PRZERWY

Ratings by category

2.0 out of 5 stars for Work/Life Balance
1.0 out of 5 stars for Salary/Benefits
1.0 out of 5 stars for Job Security/Advancement
2.0 out of 5 stars for Management
1.0 out of 5 stars for Culture
Was this review helpful?

Want to know more about working here?

Ask a question about working or interviewing at Pull&bear. Our community is ready to answer.Ask a Question

Overall rating

• Companies
  • Pull&bear
  • Employee Reviews
  • Odradzam każdemu
Tell us how to improve this page
What would you add or change?