Pull&bear
Review this company

Pull&bear

Pull&bear Employee Review

Pull & Bear Wrocław

Najgorsza praca której nie życzę nawet najgorszemu wrogowi. Kultura pracy to dno, firma nie liczy się z Twoim zdaniem (pomimo managerskiego stanowiska) Zostałem zatrudniony jako kierownik zmiany- z zewnątrz. Nie otrzymałem poprawnego i wartościowego szkolenia, wiele rzeczy, brakow, wychodziło z czasem. Na wstępie- musiałem 2 razy robić badania wstępne medycyny pracy poprzez pomyłkę kierownika, co już świadczy o niekompetencji kierującego zespołem. Zero rundy bezpieczeństwa oraz rzeczy związanych z ewakuacja i opuszczeniem sklepu podczas pożaru. Podczas całego czasu tam (czyli aż miesiąca, bo to i tak długo moim zdaniem biorąc pod uwagę atmosferę i kulturę pracy) nie otrzymałem ani jednego pozytywnego feedbacku, mało tego nie dostałem nawet konstruktywnego feedbacku który miał mnie rozwinąć… dostałem tylko feedbacki typu „to jakiś żart że tak to zrobiłeś” „co to ma być” i to tyczy się wszystkich innych pracownikow, nikt tam nie dostawał nawet miłego słowa na wstepie typu „jak się masz?” „Jak minął weekend?” Strasznie toksyczne miejsce pracy wraz z głównymi kierownikam. Kierownik sklepu bardzo niekompetentna osoba która nie powinna nigdy kierować zespołem. Brak motywowania pracownikow, brak jakiejkolwiek wiedzy i prowadzeniu biznesu…. Zastępca tak samo, osoba która swoim tonem głosu demotywowała do pracy…. Nikt nikogo nie chwali, pomimo ze pracownicy się starają, zostają im wypominanie tylko błędy, takie miejsce pracy nie powinno mieć miejsca. Praca ciężka, stanie 8h dziennie, prace biurowe robi się na kasie lub na stojąco na sklepie, nie ma biura, komputera czy miejsca -

Ratings by category

1.0 out of 5 stars for Work/Life Balance
1.0 out of 5 stars for Salary/Benefits
1.0 out of 5 stars for Job Security/Advancement
1.0 out of 5 stars for Management
1.0 out of 5 stars for Culture
Was this review helpful?

Want to know more about working here?

Ask a question about working or interviewing at Pull&bear. Our community is ready to answer.Ask a Question

Overall rating

• Companies
  • Pull&bear
  • Employee Reviews
  • Pull & Bear Wrocław
Tell us how to improve this page
What would you add or change?