Pull&bear

Search reviews

Sort by

HelpfulnessRatingDate
Showing all 813 reviews

kişini yaşam tarzını olumlu yönde etkiliyor

Indeed Featured review

The most useful review selected by Indeed
yeniliğe açık ve iş olanağı ve maaş ortalaması üst sıralarda. her zaman açık iletişim fakat çalışanını biraz yönetici karşısında geri planda bırakması kötü izlenim

Pros

ücret haftalık çalışma saati

Cons

aynı anda fazla iş yapılması 1 den fazla kişinin yapıcağı işi tek kişi yapması

ankamall şubesi

çalışma ortamı çok güzel müdürler ve çalışma arkadaşları birbirlerine karşı hep yardımcı ve her zaman anlayışlı. maaşlar konusunda saatlik ücretleri çoğu mağaza sektörüne göre gayet yüksek severek çalışıyorum. Yemek ücretleri de aynı şekilde gayet iyi. motive edici bir ortamı var. İş zor tabii yorucu da ama değdiğini düşünüyorum

Pros

motive edici, maaşı iyi.

Cons

shiftlerin az olması
Was this review helpful?

Super équipe et bonne intégration des collègues

Hypocrite, recrute et profite des employés pour la périodes de soldes et puis ils les virent…

Pros

Bonne très bonne équipe

Cons

Profit

Un pion

Dans l'ensemble, travailler pour le groupe inditex c'est :-Subir une forte pression -Aucune reconnaissance -Beaucoup de stresse -Des emplois du temps surchargé -Aucune évolution en 2 ans

Pros

La remise employé dans les magasin inditex

Cons

Pas d'évolution, pas de reconnaissance

Mala experiencia

Salario muy bajo, para el trabajo que se realiza y cuando quieren te dicen que tu contrato ya ha terminado, sin avisar. Con los compañeros bien pero muchísima presión con algunos

Rate your recent company

Share your experience to help others

Kollegen/anderen Mitarbeiter und Leitung

Leider keine faire und Genug Kompetente Leitung nach dem natürlichen keine gute Mitarbeiter!

Gestione tossica!

Ho lavorato per questa azienda per poco più di 5 mesi e ancora oggi non ho capito se i Manager lo facessero a posta oppure no! Ho fatto , nell'arco del mio periodo di permanenza, sempre la stessa cosa! Ho chiesto ripetutamente un cambio di mansione perchè mentalmente ero esausto e dopo avermelo promesso mi sono ritrovato sempre li! Andavo a lavoro e nel programma giornaliero ero segnato sempre al riassortimento capi (25). Quando glielo facevo notare mi cambiavano per circa un'oretta e poi mi rimettevano li. Poi , tra i manager non c'era dialogo e spesso mi sono ritrovato richieste di cambio turno la notte per il giorno seguente , se non il giorno stesso. I colleghi sono tutte brave persone , ma alcuni con contratto a tempo indeterminato vezzeggiavano troppo e alcuni ti facevano sentire la differenza dell'ultimo arrivato!Per quando riguarda la crescita professionale , non ho mai visto nessuno interessato alla mia anche se ho dimostrato di volerla e i contratti duraturi sono scelti su logiche e criteri assurdi. L'unica nota positiva era lo stipendio! Puntuale e ben retribuito , anche se io ero con agenzia.

Pros

Buoni pasto, Stipendio.

Cons

Manager, Gestione risorse, Gestione Turni.

Aucun avis

A fuir très difficile physiquement, salaire très bas

Pros

Ticket restau

Cons

Salaire, horaires

Vení vidi vici

Rouleau compresseur d'HumainEn fonction de qui "gère"

ambiente positivo

el salario podria ser muy mejorable.Poca importancia al mantenimiento, siempre subcontratado

Pros

cesta

Cons

sueldo

Help us improve!

Is Indeed your favorite place to learn about companies?

entreprise agréable mais rythme soutenu

le travail chez Pull and Bear y est agréable quand on sait ce que l’on a à faire.Cependant j’ai pu y travailler en centre commercial pour un 35h cdi et les horaires sont contraignantes.

Atelier de textile

Je travaille dans un atelier de textile j’ai pris une expérience sur le domaine de textile

Pros

Pris envie confort du client

Cons

Aucune

Il male

Scappare da questa azienda. Non è tutto oro quello che luccica

Pros

Buono pasto

Cons

Tutto

Pull & Bear Wrocław

Najgorsza praca której nie życzę nawet najgorszemu wrogowi. Kultura pracy to dno, firma nie liczy się z Twoim zdaniem (pomimo managerskiego stanowiska) Zostałem zatrudniony jako kierownik zmiany- z zewnątrz. Nie otrzymałem poprawnego i wartościowego szkolenia, wiele rzeczy, brakow, wychodziło z czasem. Na wstępie- musiałem 2 razy robić badania wstępne medycyny pracy poprzez pomyłkę kierownika, co już świadczy o niekompetencji kierującego zespołem. Zero rundy bezpieczeństwa oraz rzeczy związanych z ewakuacja i opuszczeniem sklepu podczas pożaru. Podczas całego czasu tam (czyli aż miesiąca, bo to i tak długo moim zdaniem biorąc pod uwagę atmosferę i kulturę pracy) nie otrzymałem ani jednego pozytywnego feedbacku, mało tego nie dostałem nawet konstruktywnego feedbacku który miał mnie rozwinąć… dostałem tylko feedbacki typu „to jakiś żart że tak to zrobiłeś” „co to ma być” i to tyczy się wszystkich innych pracownikow, nikt tam nie dostawał nawet miłego słowa na wstepie typu „jak się masz?” „Jak minął weekend?” Strasznie toksyczne miejsce pracy wraz z głównymi kierownikam. Kierownik sklepu bardzo niekompetentna osoba która nie powinna nigdy kierować zespołem. Brak motywowania pracownikow, brak jakiejkolwiek wiedzy i prowadzeniu biznesu…. Zastępca tak samo, osoba która swoim tonem głosu demotywowała do pracy…. Nikt nikogo nie chwali, pomimo ze pracownicy się starają, zostają im wypominanie tylko błędy, takie miejsce pracy nie powinno mieć miejsca. Praca ciężka, stanie 8h dziennie, prace biurowe robi się na kasie lub na stojąco na sklepie, nie ma biura, komputera czy miejsca -

Stimolante

Ottimo posto di lavoro , mi sarebbe piaciuto rimane in questa azienda a lungo , ma purtroppo la responsabile non mi ha voluto dare possibilità di crescita

Odradzam każdemu

Po pierwszym dniu stania na nogach bez przerwy już wiedziałam że chyba nie dam rady. Nie przyznają oni przerwy, przerwa jest dopiero po ponad 6 godzinach pracy, ale pomijając fizyczne niewolnicze niemalże tyranie za śmiesznie pieniądze, którymi możnaby się conajwyżej podetrzeć to atmosfera koszmarna :/ nieustanna presja i oczekiwanie ze strony współpracowników że będę wszystko umiała już 2 dnia 🤡 Generalnie bardzo dziwni i toksyczni ludzie którzy patrzą oceniająco i doczepiają się do wszystkiego a przewalanie ubrań zdaje się być ich rolą życia ( jakbym pracowała tam już conajmniej miesiąc i jeszcze czegoś nie wiedziała to przynajmniej miałoby to jakiś sens, ale to był mój dosłownie 2 dzień pracy. ) To po prostu jest cyrk a nie praca, dostałam opierdziel za to że usiadłam na 5 sekund kiedy sklep był praktycznie pusty albo gdy poszłam na zaplecze zjeść bułkę ( bez ich wiedzy no jak ja śmiałam ) 🤡🤡🤡Nie wspominając jeszcze o wyręczaniu się nowymi pracownikami, bo gdy ja usiadłam to było źle ale jak koleżanki poszły sobie pogadać a mnie kazały przesuwać wózki na ubrania to już było OKa na koniec 2 dnia jeszcze sprawdzili mi torbę czy niczego nie ukradłam XDDDD były to dosłownie jedne z najgorszych dni w moim życiu a pod koniec dostawałam aż myśli s :,> Po 2 dniach wiedziałam że nie będę w stanie już nigdy tam wrócić i na szczęście udało mi się załatwić zwolnienie lekarskiegdyby nie to musiałabym tam tkwić jeszcze przez 2 tygodnie bo taką umowę dają do podpisania a nie mówią że można podpisać co innego i okres wypowiedzenia skrócić za porozumieniem stronno po prostu 🤡 -

Pros

brak lol

Cons

paskudna atmosfera, wykorzystywanie pod pretekstem pracy na pół etatu pomimo, że w rzeczywistości pracuje się na 3/4 bo ok. 6 godzin na dodatek BEZ PRZERWY

Bueno

Un gran aprendizaje, es un trampolín para aprender y formarte en el mundo del retail. La estrategia y el equipo, como trabajar las tendencias y el visual. Aprendí mucho

Lugar de trabajo productivo

Buen ambiente y compañeros agradables. Colaboración a la hora de trabajar. Buena gestión de labores y facilidad a la hora de desempeñar las obligaciones del día a día
Was this review helpful?

Buen trabajo si eres estudiante y lo ves de forma eventual.

Buen trabajo provisional para concluir tus estudios. Te adaptan tus horarios a los de tu escuela por lo cual puedes trabajar y estudiar sin problemas

Pros

Flexibilidad de horarios

Cons

No hay un equilibrio en tu vida personal y el trabajo, . Te pueden hacer ir en tus días de descanso o quedarte más tiempo del que indica tu horario.

Ambiente stressante

Ambiente lavorativo troppo stressante, basato sulla velocità e non sulla cura del cliente.

Ambiente lavorativo stimolante

Ambiente di lavoro stimolante e alle volte stressante. Staff composto da persone davvero fantastiche, un’esperienza che rifarei volentieri.

Pros

Stipendio

Cons

Nessuno
Was this review helpful?

Want to know more about working here?

Ask a question about working or interviewing at Pull&bear. Our community is ready to answer.Ask a Question

Overall rating

Based on 813 reviews